Панорама

Управління патрульної поліції отримало  висновок з обласного наркологічного диспансеру про те, що 35-річний водій, якого 10 листопада правоохоронці доставили до медзакладу для проходження огляду, дійсно перебував в стані наркотичного сп’яніння.

5 грудня за допомогою камер  «Безпечного міста» цей транспортний засіб поліцейські виявили та зупинили на вулиці Рокоссовського. Інспектори ознайомили водія з результатом медичного висновку та повідомили, що відносно нього будуть складатися адмінматеріали за керування автомобілем в стані наркотичного сп’яніння.

Але під час спілкування  кермувальник мав знову ознаки наркотичного сп’яніння. Водій заперечував, що вживав заборонені засоби, проте категорично відмовився проходити медичний огляд. 

Патрульні попередили громадянина, що відмова від проходження огляду не звільняє його від відповідальності, проте він своєї думки не змінив. В результаті правоохоронці склали на чоловіка протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення – керування транспортними засобами особами, які перебувають в стані наркотичного сп’яніння

Top