Панорама

Видання «Слово і Діло» опублікувало власне дослідження, як голови обладміністрацій забезпечують учнів шкільними автобусами.

Велику обіцянку в 2016 році провалив голова Вінницької області Валерій Коровій: він обіцяв придбати 60 шкільних автобусів за рахунок субвенції з державного бюджету, але за фактом закупив лише 17.

Того ж року свій план не виконав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. «У першу чергу закупимо шкільні автобуси замість тих, які вилучені до зони АТО. Крім того, шкільний транспорт отримають і інші села, де дітям важко добиратися до школи. Всього протягом цього року за гроші державного й місцевого бюджетів на Закарпатті будуть закуплені 44 шкільних автобуси», – обіцяв Москаль, але до кінця року область отримала 27 автобусів.

31 шкільний автобус із 40 обіцяних закупили для навчальних закладів Івано-Франківської області. Вартість одного автобуса становить 1 млн 400 тис. грн.

Більш ніж 30 автобусів планував придбати голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. «З нового навчального року в наших учнів буде можливість у хороших умовах доїхати до свого «робочого місця», щоб отримувати знання. Батьки також будуть спокійні, що їхні діти комфортно доїхали до школи», – зазначив чиновник. Але в підсумку в 2016 році закупили трохи менше – 26 автобусів.

Протягом 2016 року школи Чернігівської області отримали 34 нових автобуса, згідно з обіцянкою Валерія Куліча. За рахунок держбюджету були придбані 6 автобусів, інші 27 – на умовах співфінансування від держави та від громад області
Детальніше – на інфографіці

Top