Панорама

Учора ввечері, 11 березня, на сайті Кабміну з’явилася офіційна постанова стосовно  запобігання поширенню на території України коронавірусу. По всій Україні встановлено карантин –  з 12 березня до 3 квітня 2020 року. 

Заборонено відвідувати заклади освіти її здобувачами  і проводити  масові заходи, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Стосовно Чернігова, то школи з 12 березня йдуть на карантин, а дошкільні навчальні заклади два дні працюватимуть. За цей час батьки матимуть можливість врегулювати питання з роботодавцями. Керівництво міста просить останніх з розумінням ставитися до рішення Уряду та дати можливість батькам взяти відпустку на час карантину, йдеться на сайті пресслужби міської ради. 

ВНЗ та ПТУ також йдуть на карантин, заняття в закладах культури та спорту будуть призупинені, масові заходи в закритих приміщеннях мають бути скасовані, дезінфекційні заходи в громадському транспорті та в закладах з великою кількістю відвідувачів мають бути посилені

Top