Панорама

Розпочинає діяти урядова програма дотацій на утримання молодняку великої рогатої худоби. Як отримати гроші та які документи готувати – у короткій інструкції.

Дотація надаватиметься фізичним особам, які утримують ідентифікований і зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

КРОК 1-Й. Ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації.

КРОК 2-Й. Підготувати для подання мінімальну кількість документів: копії паспортів великої рогатої худоби, а якщо 10 і більше голів молодняку – виданий в установленому порядку витяг із Єдиного державного реєстру тварин; копію паспорта власника тварини; копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку; копію ідентифікаційного номера власника тварини.

КРОК 3-Й. Подати до сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади документи. Документи приймаються протягом року в порядку черговості до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня.

КРОК 4-Й. Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок, відкритий у банку. Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняку в розмірі: за період утримання молодняку віком до 5 місяців – 300 гривень за голову; за період утримання віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову; за період утримання віком від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову. Загальний обсяг дотації – 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняку

Top