Панорама

У Чернігові вже розпочався опалювальний сезон. Відповідно до розпорядження чернігівського міського голови, у Чернігові теплопостачання у житлові будинки розпочалось у неділю, 21 жовтня. А опалення шкіл, дитсадків, лікарень, інших установ запускають сьогодні.

Як повідомили представники КЕП «ЧЕРНІГІВСЬКА ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА» та ПАТ “Облтеплокомуненерго”, опалювальний сезон у місті розпочався практично без проблем.

Водночас,  кілька будинків ще залишаються без тепла, оскільки працівники генеруючих компаній не змогли потрапити до технічних приміщень для того, щоб відрегулювати теплопостачання і тепло все ж таки потрапило у будинки. Наразі неможливо потрапити до приміщень, де є запірна арматура – до 5-ти будинків по ОТКЕ і 8-ми по ТЕЦ. Відтак представники теплопостачальних компаній попросили сприяння у отриманні доступу до згаданих приміщень.

Одночасно триває процес наладки та видалення повітря з батарей, перевіряється відсутність протікань і аварійних ситуацій.

Крім того, керівник ПАТ “Облтеплокомуненерго” повідомив про зникнення 5-ти будинкових лічильників, які можливо були вкрадені.

Наразі вже більше половини об’єктів соціальної сфери міста із теплом, до кінця дня планується включити всі об’єкти.

За повідомленням прес-служби міської ради

Top