Панорама

Конкурсна комісія з відбору кандидата на посаду директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради 1 липня провела повторне засідання. Адже кандидатуру директора, якого та ж комісія обрала 19 квітня, не затвердило Міністерство екології та природних ресурсів України через відсутність у нього відповідної освіти (у дипломі значилося – «технологія машинобудування»).

Повторний відбір на заміщення вакантної посади керівника заповідної території також відбувся не гладко.

«…В організації конкурсу та процедурі обрання директора було помічено низку грубих порушень, – ідеться в заяві ініціативної групи із захисту Ялівщини до Міністерства екології, Держекоінспекції та Всеукраїнської екологічної ліги. – …з умов конкурсу цього разу з незрозумілих причин виключено важливу вимогу до кандидатів – досвід роботи в сфері організації діяльності об’єктів природно-заповідного фонду… Свідоме ігнорування вимог Наказу № 123 від 17.04.2018 р. Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та призначення на посаду керівників установ природно-заповідного фонду, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України» є правопорушенням… службовим підробленням (ст. 366 Кримінального кодексу України)».

Як написав представник наукового куратора РЛП «Ялівщина» в заяві до Мінекології, обраний комісією директор – «…випускник «Всесоюзного ордена «Знак почета» сельскохозяйственного института заочного образования», г. Москва (1991 г… кваликация «Биолог-охотовед»)».

До того ж цей кандидат не подав декларацію до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що мав зробити відповідно до ч. 3 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції». Але, незважаючи на це порушення, комісія допустила його до участі в конкурсі.

Організатори відбору кандидатури директора вдруге провели конкурс із порушеннями. Хоча голова конкурсної комісії – Наталія Романова, яка нині виконує функції голови облдержадміністрації – із відзнакою закінчила Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Цивільна і господарська юстиція» і є магістром права. Принаймні, так написано у «Вікіпедії» – вільній енциклопедії

Top