Панорама

Сергій Тарута, котрий нещодавно заявив про підтримку Юлії Тимошенко, не єдиний “дружній” до лідерки “Батьківщини” кандидат. Так, керівник секретаріату партії БПП “Солідарність”, народний депутат України Максим Саврасов опублікував документ з переліком технічних кандидатів Юлії Тимошенко, інформує “PRпортал”.

“Новини з поля. ОВК №201 Чернівецької області. Довірена особа кандидата Юлії Тимошенко, на засіданні комісії, проінформувала про те, що усі питання щодо восьми технічний кандидатів вирішувати через неї”, – написав на своїй сторінці у Facebook Максим Саврасов і додав, що “інформацію внесли в протокол засідання”.

Із оприлюднених Саврасовим документів видно, що технічними кандидатами Юлії Тимошенко, окрім Сергія Тарути є також Валентин Наливайченко, Юрій Кармазін, Юрій Дерев’янко,  Микола Габер, Андрій Новак (у документі помилково вказано кандидата Новака С.Я. – ред.), Сергій Носенко, Олександр Соловйов. Ці вісім технічніх кандидатів Юлії Тимошенко разом заплатили 20 млн гривень завдатку, написав Саврасов.

Джерело: 5 канал 

Top