Панорама

Громадська приймальня Сергія Березенка продовжує реалізацію публічних проектів, спрямованих на оздоровлення і розвиток дітей Чернігова.

Наприкінці грудня, під час зимових канікул, за сприяння народного депутата влаштували чернігівським школярам поїздку до Києва. І не просто на екскурсію, а на головну ялинку України. Мова йде про перегляд святкової вистави в Національному палаці мистецтв «Україна – «Академія бешкетників». Що це за шоу? Уявіть, що існує така школа, де вчать бешкетувати, і ось її учні повертаються додому на різдвяні канікули. І серед інших – найбільший бешкетник Антипко, який понад усе прагне загасити Різдвяну зірку, щоб свято ніколи не настало. Чи вдасться іншим героям зупинити маленького злодія? Про це все майже два десятки чернігівських учнів дізналися під час новорічної вистави.

«Академія бешкетників» – одне з найвидовищніших дитячих шоу, яке вже встигли назвати подією в культурному житті столиці. Під час вистави юні глядачі побачили виступи артистів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. У програмі – повітряна гімнастика, фокуси, циркові номери, еквілібристика, пантоміма, пісні, танці та дивовижні спецефекти.

Варто зауважити, що туди й назад дітей доправили на комфортабельному автобусі. Наприкінці поїздки кожен її юний учасник отримав солодкий подарунок.

Сезон проектів у громадській приймальні народного депутата в цьому році розпочався рано – вже 2 січня. У найпершу середу 2019 року стартувала поїздка чернігівських школярів у Прикарпаття. На безкоштовний відпочинок і оздоровлення вирушили майже три десятки учнів Чернігова.

Сергій Березенко доповнює: «Мені прикро в цьому зізнаватися, але мало хто в Чернігові опікується якісним позашкільним вихованням і оздоровленням дітей. Мало тих, хто не обмежується разовими поїздками, а робить це масово, стабільно, для тисяч дітей, і робить це роками. Ця ініціатива щодо відпочинку й оздоровлення – наша постійна програма, яка діє вже 4-й рік поспіль і діятиме аж до самого завершення моєї каденції як депутата. Мені приємно зазначити, що за ці роки вдалося охопити літнім і зимовим відпочинком понад 1000 дітей. Точніші цифри порахуємо згодом, у рамках щорічного звіту. Це все для тих родин, які навряд чи змогли б знайти зайву копійку на такий подарунок для своєї дитини. Тож радий, що зміг тут стати в нагоді. Відпочинок – це не лише здоров’я дітей, це і розширення світогляду, нові друзі, можливості, знайомство з Україною та її регіонами. Це можливість вивчати історію своєї країни в цікавий і корисний спосіб».

Тиждень зимових канікул хлопчики й дівчатка з родин пільгових категорій (соціально вразливі, перебувають під опікою, діти учасників АТО і загиблих героїв) відпочиватимуть в екологічно чистих Долинському та Рожнятівському районах Івано-Франківської області. Відправляли дітей на відпочинок у супроводі трьох батьків і медичного працівника. Мандрівку діти здійснять у комфортабельному й теплому автобусі. Їх там чекатиме розлога відпочинково-розважальна програма: святкування Різдва в традиціях Прикарпаття, а також участь у різдвяному вертепі, виконання колядок, екскурсії мальовничою Франківщиною тощо. Повернуться чернігівці 11 січня. Ну, а ми чекатимемо їх із нетерпінням, бо ж Різдво в Карпатах – це завжди подія

Top