Панорама

Згідно з рішенням виконкому  міської ради з 9.00 години 1 травня по 19.00 годину 1 серпня 2019 року в Чернігові будуть проводитися роботи з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення по вул. Героїв Чорнобиля від просп. Миру до вул. Київської.

Перший етап робіт по вул. Героїв Чорнобиля розпочнеться від просп. Миру до вул. Мстиславська. У зв’язку з чим вносяться зміни в роботу громадського транспорту.

Тролейбусний маршрут № 10 – тимчасово відміняється.

Тролейбусний маршрут № 11 курсуватиме за таким маршрутом “вул.Незалежності – Залізничний Вокзал”. У напрямку залізничного вокзалу тролейбусний маршрут №11 поїде вулицями: Незалежності – Козацька – проспект Миру – проспект Перемоги.

У напрямку кінцевої зупинки “вул.Незалежності” від залізничного вокзалу по вулицях: проспект Перемоги – проспект Миру – Івана Мазепи – Любецька – Незалежності.

У зв’язку з тимчасовим скасуванням тролейбусного маршруту № 10 буде збільшений випуск на тролейбусному маршруті № 9.

Автобусний маршрут № 21 буде здійснювати об’їзд перекритої ділянки дороги по вулицях: Козацька – проспект Миру – Льотна – Мстиславська – Героїв Чорнобиля і далі за маршрутом.

Двадцять першим автобусним маршрутом не буде обслуговуватися зупинка громадського транспорту :

– вул. Героїв Чорнобиля в обох напрямках руху.

Автобусний маршрут № 26 буде здійснювати об’їзд перекритої ділянки дороги по вулицях: проспект Миру – Льотна – Мстиславська – Героїв Чорнобиля і далі за маршрутом. Не будуть обслуговуватися зупинки громадського транспорту: вул. Громадська в напрямку мікрорайону Рокоссовського і вул. Героїв Чорнобиля в обох напрямках руху

Top