Панорама

У Чернігові розпочинають заміну зношеного трубопроводу діаметром 800 мм під руслом річки Стрижень у районі навпроти школи №2.

Про це йдеться на сайті міської ради.

Це самопливний колектор, по якому проходять стоки ледь не з третини міста. Зараз він у неналежному стані: проіржавів, є небезпека прориву та потрапляння стоків у річку. Ремонт плановий, спеціалізоване комунальне підприємство готувалося до нього відповідно до всіх процедурних вимог і зараз все готове до початку робіт.

У зв’язку з цим сьогодні, 9 серпня, виконком Чернігівської міської ради прийняв рішення про перекриття руху автотранспорту по вулиці Олега Міхнюка в районі школи №2. Вулицю буде перекрито з 10 серпня 2018 року по 31 жовтня 2018 року включно.

У цей період планується провести реконструкцію каналізаційного дюкеру через річку Стрижень в районі КНС (каналізаційної насосної станції) № 1 по вулиці Пушкіна, 1а.

Зазначені роботи є плановими для КП «Чернігівводоканал» і направлені на забезпечення якісними та безперебійними послугами з водовідведення мешканців будинків району вулиці Кільцева, Шевченка, Міхнюка, 1 Травня, включаючи вулиці Доценка, Бєлова, Рокосовського, Всіхсвятську, Захисників України, проспекту Перемоги та ін.

Кошторисна вартість будівництва становить 14 млн 799,286 тис. грн. Після проведення процедури закупівлі виконавцем робіт було визнано компанію «УТБ-Інжинірінг». Вартість роюіт за договором складає 12 915 681,95 грн

Top