Панорама

У міській раді розпочинають реалізацію єдиної концепції вигляду сезонних точок для торгівлі кавою та вуличною їжею.

Про це йшлося під час ранкової наради у муніципалітеті, повідомляє прес-служба міської ради.

Напрацьовані єдині підходи до формату роботи тимчасових торгових точок із продажу кави та солодощів, які працюють у весняно-літній сезон по різних локаціях міста.

За словами заступника голови Олександра Ломако, вже розроблений проект положення про надання дозволів на здійснення такої торгівлі у місті.

“Ми розробили проект положення про тимчасове користування місцями для продажу кави, це регуляторний акт, він буде розглянутий на найближчому виконкомі. У документі чітко прописані вимоги і до формату роботи, і до зовнішнього вигляду таких тимчасових торгових точок. Ми спільно напрацювали і визначили орієнтовний перелік місць для такої торгівлі. Їх наразі біля 30-и. Далі після оприлюднення затвердженого положення розпочнемо збір заявок від підприємців”, – розповів Олександр Ломако.

Він також повідомив: якщо на якесь конкретне місце буде кілька заяв від підприємців, переможця визначить відкритий конкурс, тобто місце віддадуть тому, хто запропонує вищу плату за оренду. Стартова ціна – на рівні 50 гривень за метр.

Перевіряти чи дотримуються підприємці формату роботи, зовнішнього вигляду торгових точок, буде Муніципальна варта. Якщо виявлять порушення, то таку точку просто демонтують.

Однозначно такі торгові точки не знаходитимуться на тротуарах, а лише у так званих спеціальних “карманах”, або ж у парках і скверах із розрахункам, щоб не заважали пішоходам

Top