Панорама

13-15 лютого у Чернігові відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

13 лютого, середа

13:00 – урочисте зібрання та концертна програма для воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів Другої світової війни та Збройних Сил України, воїнів Чернігівського гарнізону, учасників АТО/ООС (Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, просп. Миру, 23).

14 лютого, четвер

8:00 – панахида за загиблими воїнами в Свято-Миколаївській церкві (вул. Михалевича, 7);

9:30 – покладання квітів до могил військовослужбовців, які загинули під час виконання військового обов’язку на території Республіки Афганістан та до меморіальних дошок воїнам-афганцям (кладовище «Яцево»; будівлі, де встановлені меморіальні дошки).

15 лютого, п’ятниця

9:30 – покладання квітів до меморіальних стел загиблим учасникам АТО (сквер імені М.М. Попудренка);

10:00 – мітинг та покладання квітів до Пам’ятного знаку чернігівцям – воїнам-інтернаціоналістам (площа Дружби народів,просп. Миру, навпроти кінотеатру «Дружба»);

14:00 – відкриття фотодокументальної виставки, присвяченої 30-річчю з дня виведення військ з Афганістану (Державний архів області, вул. Мстиславська, 2)

Top