Панорама

На ранковій нараді у міській раді, 20 серпня, звітував начальник управління освіти Василь Білогура.

Він повідомив, що  у новому навчальному році чернігівських школярів очікують відремонтовані класи та спортивні майданчики. Також за кошти міського бюджету зробили термомодернізацію кількох шкільних будівель. В усіх закладах освіти оновили дидактичний матеріал. 

За словами Василя Білогури, у 2019 році бюджет галузі «Освіта» (загальний фонд на утримання+бюджет розвитку) складає понад 1 мільярд гривень, повідомляє прес-служба муніципалітету. 

Одним з основних пріоритетів у 2019 році була підготовка закладів освіти до роботи в рамках Нової української школи. Відповідно до законодавства підготовка відбувалася на засадах співфінансування: 

не більш як 70 відсотків – за рахунок субвенції з державного бюджету;

не менш як 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

За розподілом Чернігівської обласної ради на зазначені цілі місту Чернігову у 2019 році було виділено субвенцію в сумі 4, 913 млн грн. Співфінансування за рахунок бюджету Чернігова – 2,436 млн грн. Загалом цього року сучасними меблями облаштовані приміщення 106 перших класів.

Також у всіх закладах освіти міста за бюджетні та залучені кошти проводяться ремонти харчоблоків, обідніх залів, купується столовий та кухонний посуд, меблі, здійснюється поетапна заміна технологічного обладнання. У 2019 році у 24 закладах освіти міста замінено технологічне обладнання харчоблоків на суму 1 млн грн

Top