Панорама

У Чернігові в приміщенні Новозаводської районної ради запрацював сучасний Центр надання соціальних послуг та інших адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».  Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Тут обслуговуватимуть  громадян працівники районного управління праці та соцзахисту, фахівці головного управління Пенсійного фонду, центру надання адмінпослуг, служби у справах дітей.

Чернігів було включено до переліку міст, що беруть участь у пілотних проектах із створення центрів надання адміністративних послуг «Прозорий офіс». У рамках цієї програми на реконструкцію приміщення з державного бюджету виділено 7,5 млн грн та забезпечено співфінансування з міського бюджету в розмірі 1,8 млн грн.

У межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення», що реалізується Міністерством соцполітики, за сприяння Світового банку, Центр облаштовано меблями та сучасною комп’ютерною технікою.

Центр розташований на І-ІІ поверхах приміщення Новозаводської районної ради за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19.  Робочі години: з 8.00 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.00 до 16.00 (п’ятниця)

Світлина прес-служби міської ради

Top