Панорама

Про подію повідомила сусідка старенького. Жінка розповіла, що 83-річний сусід щодня вранці та увечері заходив до неї виміряти артеріальний тиск. Коли ж не прийшов, вона занепокоїлася. Мобільний телефон літнього чоловіка також не відповідав. Жінка вирішила пересвідчитись, що все гаразд. Вона і виявила сусідську хату незамкненою, всередині розгардіяш, а на підлозі в кімнаті — труп господаря. Син загиблого, інвалід з дитинства, перебував у сусідній кімнаті з численними тяжкими травмами.

Поліцейські, які прибули за викликом,  провели огляд місця події, опитали  жителів селища, провели низку інших оперативно-розшукових заходів. Ще до кінця тієї ж доби їм вдалося встановити особу підозрюваного. Ним виявився 23-річний раніше судимий колишній односелець потерпілих. 

Поліцейські з’ясували, що молодик нещодавно  позичав у дідуся гроші, а  тому вирішив, що у старенького є великі заощадження і попросив ще, але той відмовив. Це розлютило молодика. Він тяжко побив старенького, після чого вбив ударом кухонного ножа, якого знайшов у дідовій оселі. На шум вийшов із сусідньої кімнати син загиблого. Нападник кинувся на нього і також наніс ряд тяжких тілесних ушкоджень.

Після цього зловмисник почав обшукувати оселю, перевертаючи все догори дном. Але вдовольнився дріб’язком: мобільним телефоном та годинником господаря та грошима в сумі трохи більше тисячі гривень.

Після цього втік до Чернігова, де його невдовзі й затримали оперативники кримінальної поліції.

Поліція відкрила кримінальна провадження за ст. 115, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років або довічно

Top