Панорама

На засіданні комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2018 році, затверджено 30 перехідних проектів, які фінансувалися в попередні роки. Серед них і два проекти Чернігівської області на суму 25,3 мільйона гривень. Це, зокрема, капітальний ремонт покрівлі Ріпкинської школи № 2 і реконструкція стадіону Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» у Чернігові.

За повідомленням департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації, ремонт школи в Ріпках складається з трьох етапів.

Перша черга – утеплення перекриття корпусу № 1; друга – утеплення покриття корпусу № 2; третя – утеплення перекриття корпусу № 3 (у межах впровадження комплексу заходів з енергозбереження).

Як відомо, програма енергозбереження в Ріпкинській школі була розроблена і впроваджена завдяки зусиллям народного депутата Максима Микитася. Також за його активного сприяння у цьому навчальному закладі здійснюються ремонтні роботи і відбувається зміцнення матеріально-технічної та навчальної баз.

Загальна сума проектів, які 22 березня затвердили на засіданні комісії під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка і фінансуватимуть коштом ДФРР, становить 175 мільйонів гривень

Top