Панорама

Молоді дуби, клени, липи, черемху – загалом близько 100 саджанців з’явилися днями на вулицях і в скверах Чернігова. Всі вирощені в підсобному господарстві КП «Зеленбуд» та висаджені  працівників цього комунального підприємства, повідомили у їх прес-службі. 

Перша локація – на вулиці О. Молодчого біля військово-історичного музею. Наступна – поруч з обласною школою мистецтв. Тут висадили дуби, загалом 23 саджанця висотою півтора-два метри. А також  черемху, липу, клен – загалом 32 дерева. 

На вулиці М. Боднарука (у мікрорайоні 5 кутів) на початку тижня висаджено 10 лип, відстань між саджанцями – кілька метрів, адже дерево буде підростати, і йому треба мати достатній простір для формування крони. Поруч із саджанцями по периметру ростуть старий клен і берези. Ці дерева в задовільному стані, здорові, тому їх зберегли. Навесні працівники «Зеленбуду» засіють тут газон.

А ближче до вул. Київської, де проведений капітальний ремонт дороги й триває облаштування пішохідної доріжки, працівники «Зеленбуду» трудилися над озелененням берегу річки Стрижень. Берегову лінію вже розчистили, прибрали, схили зміцнюють за допомогою геосітки. Вона повністю покриває схил, і в кожну ячейку вручну засипається грунт, аби запобігти вимиванню та зсувам.

На цій ділянці були аварійні верби, тому їх прибрали ще кілька місяців тому і висадили саджанці – 25 лип висотою метр-півтора

Top