Панорама

Катували гарячою праскою, били, погрожували пістолетом та викрали 70 тисяч гривень. У селі Клочків Чернігівського району скоїли розбійний напад на місцевого фермера. Зі слів його дружини, зараз 67-річний чоловік перебуває у лікарні зі струсом мозку, переламами та опіками

Також жінка повідомила, що у той день після обіду її чоловік зняв у банку гроші, щоб розрахуватись з людьми за оренду паїв. Тієї ж ночі в будинок проникли троє нападників у масках.

«Він світло увімкнув, по всьому будинку горіло. І вони бачили, що і світло горить, що хтось ходить по будинку. Вибили скло і проникли у приміщення, побили його, прив’язали і стали катувати. Ставили на ноги праску і включали, скотчем його зв’язали і били-грали на фортепіано. Це дуже тяжко згадувати”.

Це другий розбійний напад в області за тиждень, сказала речниця поліції області Юлія Ковутун журналістам UA:Чернігів.  10 грудня у Понорниці також напали на місцевого фермера. Погрожуючи пістолетом, невідомі у масках забрали з оселі гроші та цінності.  Поліція ці факти між собою не пов’язує.

«У поліції немає підстав стверджувати, що до цього причетні одні і ті самі люди. За цими фактами були відкриті кримінальні провадження за ст.. 187 ККУ – це розбій. Максимальна санкція покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна» – сказала речниця поліції

Top